QR-code of this page

درباره سایت رمزینه پاسخ سریع


رمزینه های پاسخ سریع یا بارکد های کیو آر (Quick Response Code) در سال 1994 ابتدا جهت ردیابی قطعات صنعتی در ژاپن ابداع شدند. پس از آن بدلیل اینکه QR-Code در مقایسه با دیگر رمزینه های (بارکدهای) متداول برتری هایی داشت، باعث گسترده شدن استفاده از این بارکد ها گردید؛ از جمله ظرفیت بالای ذخیره سازی اطلاعات و همچنین استفاده بسیار آسان جهت رمز گشایی و دریافت اطلاعات آن، تنها توسط یک موبایل!
در چند سال گذشته به مراتب می توان QR-Code ها را در تبلیغات مختلف، وب سایت ها، اطلاع رسانی های نوین، کالاهای مصرفی، کارت های شخصی و شرکتی و ... مشاهده کرد.

www.QR-CODE.IR


معرفی سایت در برنامه بروز شبکه سوم سیما:

سایت کیو آر کد (qr-code.ir) به عنوان اولین و تنها وب سایت تخصصی کد های پاسخ سریع یا QR-code در ایران، با هدف آشنایی کاربران و فراهم کردن زمینه استفاده های علمی، صنعتی، اطلاع رسانی و سایر کاربردهای فراوانی که این بارکد های کاربر پسند و دقیق ایجاد می کنند، در آبان ماه سال 1390 (سال 2011) تاسیس گردید. یکی از موارد مهمی که از ابتدای کار سایت همواره مورد توجه قرار گرفته، جامع بودن و در دسترس قرار دادن کلیه امکانات در رابطه با QR-Code ها، از جمله: تولید و خواندن آنلاین رمزینه، نوشتار های آموزشی جامع، دریافت آسان نرم افزار های مرتبط، ابزار توسعه تحت وب، و...، برای کابران ایرانی بوده است.

با توجه به افزایش استفاده از QR-Code ها در کشور ما بخصوص ازسال 1391، امید است وب سایت رمزینه پاسخ سریع ایران نقش موثری در این زمینه برای کاربران هموطن داشته باشد.

دیدگاه های خود را برای ما ارسال نمایید!

Qr-code.ir v.start
نسخه شروع: سال 2011

 

 

Qr-code.ir v.1 Qr-code.ir v.2
نسخه اول: سال 2012 نسخه دوم: سال 2013

ایده ها، پیشنهاد ها و انتقاد های خود را ارسال کنید:
با توجه به اینکه وب سایت رمزینه پاسخ سریع برای اولین بار در ایران به عنوان یک ساخت تخصصی در زمینه بارکد های پاسخ سریع به این موضوع پرداخته است، قطعن دارای نواقص زیادی بوده و دیدگاه های شما کاربران گرامی می تواند راهگشای ما در ارائه سرویس بهتر باشد.
این سایت متعلق به شما بوده و کلیه خدمات آن به رایگان ارائه می شود، ما همراهی کنید...